Kwiaty dla niej
KWIATY DLA NIEJ
Najpiękniejszy prezent
Mini ogródki
MINI OGRÓDKI
Kompozycje z roślin
Dekoracje Weselne
WESELE
Dekoracje sal
Bukiety Ślubne
OFERTA DLA NOWOŻEŃCÓW

1. Przy zakupie bukietu ślubnego - butonierka dla Pana Młodego GRATIS*!

2. Przy zakupie bukietu ślubnego
i dekoracji Kościoła lub sali weselnej (o wartości 1200 PLN) wiązanka Druhny i 2 butonierki
w PREZENCIE*!

*Szczegóły w formularzu.


Kwiaciarnia KAJA

Kwiaciarnia KAJA pod obecną nazwą istnieje od 1992 roku, ale KAJA to ponad 40 lat doświadczenia! Poprzedniczkami Kwiaciarni KAJA były Kwiaciarnia ALMA i Kwiaciarnia TINA. Właścicielka, Jadwiga Popławska, związana jest z florystyką od 1975 roku i wciąż poszerza swoją widzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą. W 2009, 2011 i 2012 roku prowadziła zajęcia kursu florystycznego organizowanego przez Urząd Pracy w Lęborku.

Kwiaciarnia KAJA współpracuje z wieloma placówkami i firmami w Lęborku, Łebie i okolicznych gminach. Podczas swojej wieloletniej działalności zdobyła uznanie lokalnych instytucji (m.in. Zespół Szkół Rolniczych, Kościół Św. Jakuba, Kościół Korony Polskiej, Kościół Św. Jadwigi), została również doceniona przez prestiżowe Euroflorist i „Bukiety”.


Sklep KAJA

Kwiaciarnia KAJA

Na przytulnym poddaszu znajdziecie rośliny sztuczne i susz – od liści, przez ozdobne owoce, po najwyższej jakości kwiaty i kompozycje kwiatowe. Dodatkowo oferujemy różnobarwne kolekcje serwetek, świec i podstawek. Aby wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą ofertę o drewniane i ceramiczne Anioły, metaloplastykę, lampy, zegary, albumy i ramki do zdjęć. Na życzenie zapakujemy klasycznie lub fantazyjnie nie tylko rzecz zakupioną w naszym sklepie ale również inne prezenty. Z pewnością każdy znajdzie coś dla bliskiej osoby.


Studio florystycze KAJA

Kwiaciarnia KAJA

Kwiaciarnia KAJA jako studio florystyczne zapewnia najwyższej jakości usługi. Polecamy się przy codziennych okazjach jak i przy realizacji najważniejszych życiowych uroczystości.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju wiązanki i bukiety okolicznościowe, kompozycje kwiatowe w naczyniu ceramicznym lub szklanym, koszu, konewce czy kuferku. Przygotujemy tort lub serce z kwiatów, wianek na drzwi lub ozdobne drzewko, spełnimy każde florystyczne życzenie.

Zajmujemy się kompleksową oprawą ślubną w zakresie florystyki, do tej pory nasze kompozycje uświetniły ponad 500 ceremonii zaślubin. Wszystko wykonujemy z żywych kwiatów: wiązanki ślubne, stroiki do włosów, biżuterię, butonierki, wiązanki dla Druhen, korso na samochód. Specjalizujemy się w dekorowaniu Kościołów – miejscu składania przysięgi. Także tutaj wszystkie kompozycje przy Ołtarzu oraz Aleję Kwiatową wykonujemy wyłącznie z kwiatów żywych. Zajmujemy się też kwiatową dekoracją Sal Weselnych. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Nasze kompozycje zdobią wiele sklepów, salonów i gabinetów, wnoszą świeżość do biurowych wnętrz. Firmom i instytucjom proponujmy cotygodniową dostawę świeżych kompozycji kwiatowych, aranżacje przestrzeni kwiatami doniczkowymi lub zakup

Bez względu na porę roku czy święto zawsze znajdziecie u nas gotowe bukiety na każdą okazję oraz uniwersalne kompozycje, które dodadzą wdzięku każdemu wnętrzu. Zachęcamy również do składania indywidualnych zamówień.

Zapraszamy!